سران فتنه درفرانسه

چند روزی است که ظاهرا سران فتنه و فتنه گران در فرانسه دست به شورش و آشوب زدند وامنیت ملی فرانسه را با مشکل مواجه کرده اند و قصد ضربه زدن به نظام ( اشتباه نگیرید منظورم « نظام » دوبرره نیست ) را دارند . این ضد انقلاب ها ( انقلاب فرانسه ) با کمک فتنه گران ایران و با آن پولی که میگویند از آمریکا گرفتند ( اسنادش هم موجود است ) …

به نام خدا

سران فتنه درفرانسه

چند روزی است که ظاهرا سران فتنه و فتنه گران در فرانسه دست به شورش و آشوب زدند وامنیت ملی فرانسه را با مشکل مواجه کرده اند و قصد ضربه زدن به نظام ( اشتباه نگیرید منظورم « نظام » دوبرره نیست ) را دارند . این ضد انقلاب ها ( انقلاب فرانسه ) با کمک فتنه گران ایران و با آن پولی که میگویند از آمریکا گرفتند ( اسنادش هم موجود است ) تا در ایران دگرگونی ایجاد کنند ولی مردم همیشه در صحنه اجازه این کار را به آن ها ندادند و حتی رای خود را هم دیگر از آن ها پس نگرفتند این بار به کمک بیگانگان و ضد انقلاب های فرانسه می خواهند بقیه پول باقی مانده را در فرانسه برای ایجاد فتنه خرج کنند . البته باید در این جریان مواظب باشند چون اگر کسی را به جرم ارسال ایمیل و جاسوسی دستگیر کردند فتنه گران در مقابلش شهروند فرانسوی در ایران ندارند که آزاد کنند ( البته بدون تبانی )

فتنه گران سیاسی ایران که البته جدیدا فتنه گران اقتصادی هم به جمع آن ها پیوستند قرار است در فرانسه یک انقلابی انجام بدهند ولی مطئمن باشید که از نوع مخملی نخواهد بود چون دیگر از مد افتاده است . البته مسولان فرانسه برای سرکوب فتنه گران از یک بابت خوشحال هستند چون سران فتنه در فرانسه با مشکل نیروهای هدایت کننده مواجه خواهند شد برای اینکه نیروهای اصلی و لیدرهای آن ها مشغول خوردن آب خنک در این هوای گرم هستند و تا چند سال دیگر نمی توانند کاری انجام دهند البته سران فتنه که پول دارند و می توانند در فرانسه ضد انقلاب های فرانسه و اراذل و اوباش آنجا کمک بگیرند .

این همه سرو صدا در فرانسه فقط به خاطر افزایش سن بازنشستگی است که دولت آن را دو سال افزایش داد آیا لازم است که با این همه اعتصاب ، اعتراض ، انتقاد و … نظام و آبروی آن را به خطر بیندازند ما هم در کشور خودمان طبق اصل 27 قانون اساسی می توانیم با راهپیمایی و اعتراض از حق خودمان دفاع کنیم ( اگر حقی داشته باشیم ) ولی برای حفظ انقلاب ، آبرو و مصلحت نظام هیچ گاه این کار را نمی کنیم  اگر هم کسی خواست برای دفاع از حق خودش با این کارها ( اعتصاب ، اعتراض و … )  با آبروی نظام بازی کند و اسلام را به خطر بیندازد مردم ایران ، همیشه به صورت خود جوش آن ها را سرکوب و محکوم خواهند کرد . البته دولت مردان فرانسه باید از دولت مردان ایران یاد بگیرند که کارمندان و به خصوص برخی از اساتید دانشگاهی خاص خود را بازنشستگی پیش از موعد می کنند .

اما پلیس فرانسه هم در این زمینه بسیار ضعیف عمل کرده است چون با ارازل و اوباش و فتنه گران با جدیت برخورد نکردند و تنها با گاز اشک آور ، باتوم و بازداشت فتنه گران اکتفا کرده و همین باعث گسترش فتنه در این چند روز شده است . این پلیس ها خیلی ترسو و بی کلاس هستند که برای حفظ نظام خودشان از روش های روز استفاده نمی کنند و این خس وخاشاک ها ، بزغاله ها ، گوساله ها و جدیدا هم میکروب ها  را سر جای خودشان نمی نشانند و آن ها را ادب نمی کنند . آمریکا که کمک ایران برای مهار چاه نفت در خلیج مکزیک را نپذیرفت امیدواریم که فرانسه درس عبرت بگیرد و از تجربه ی پلیس های مختلف رسمی ایران ( نیروهای خودسر که دیگر جای خود را دارد ) برای مهار این آشوب ها استفاده کند تا این فتنه گران را ظرف مدت یک ماه در مکان های مخصوص و با روش های مختلف که هیچ شاهدی هم نباشد ادب کنند که حتی جلوی دوربین هم اعتراف کنند که با توجه به رفتار های مناسب زندانبانان ادب شده اند و فریب فتنه گران را خوردند و قبول کنند که در همان سن 62 سالگی بازنشست شوند تا دیگر کسی جرات مخالفت با انقلاب ونظام فرانسه را نداشته باشد و به بهانه ی دفاع از حق خودشان آبروی نظام را نبرند .

قابل توجه فتنه گران همه ی پول های خودشان را درفرانسه خرج نکنند چون ممکن است مقداری از این پول ها را برای ایجاد فتنه اقتصادی در ایران لازم بیفتد .

ولی این فتنه ی جدید را فقط در خواب ببینند چون ملت شریف ، صبور ، قانع ، ریاضت کش ، همیشه در صحنه ، خودجوش و …. ایران با در یافت یارانه ها دیگر هیچ مشکل اقتصادی پیدا نخواهند کرد که فتنه گران فرصت ایجاد فتنه اقتصادی در فکرشان ظهور کند .

Advertisements

دربارهٔ iraneziba

بهبهان دیار گل نرگس
این نوشته در دست نوشته های من ارسال شده. این نوشته را نشانه‌گذاری کنید.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s